Durata de livrare: 3-5 zile
Pat tapitat pentru dormitor, realizat cu atentie la detalii, conceput pentru a imbunatati experienta de somn prin imbinarea stilului modern cu functionalitatea. Designul elegant si estetica atemporala adauga rafinament oricarui decor.
Dimensiuni
| Caracteristica | Dimensiune |
|---|---|
| Lungime | 160 cm |
| Adancime | 200 cm |
| Inaltime tablie mare | 121 cm |
| Dimensiune saltea compatibila | 160 x 200 cm |
Salteaua nu este inclusa.
Material
| Componenta | Specificatie |
|---|---|
| Structura | Lemn |
| Tapiterie | Material textil |
Caracteristici
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Design | Modern, elegant |
| Tablie | Tapitata |
| Rezistenta | Cadru robust din lemn |
Produsul se livreaza in pachete, cu schita de montaj si feroneria necesara pentru asamblare.