Durata de livrare: 3-5 zile
Set de mobilier pentru dormitor, realizat din PAL melaminat. Setul este compus din corpuri esențiale pentru organizarea și amenajarea spațiului de dormit.
Caracteristici generale set
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Tip produs | Set mobilă dormitor |
| Recomandat pentru | Dormitor |
| Stil | Contemporan |
| Stare asamblare | Neasamblat |
| Finisaj | Melaminat |
| Culoare | Fag + Cireș |
| Număr corpuri mobilier/set | 4 |
| Conținut set | 2 soldați, vitrine, pat |
Materiale
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Material corp | PAL melaminat |
| Material front | PAL melaminat |
| Finisaj | Fag + Cireș |
Dimensiuni corpuri
| Corp | Dimensiuni |
|---|---|
| Soldat cu bară haine (stânga) | 40 x 51 x 200 cm |
| Soldat cu rafturi (dreapta) | 40 x 51 x 200 cm |
| Vitrină stânga | 117 x 30 x 63/82 cm |
| Vitrină dreapta | 207 x 30 x 63/82 cm |
| Pat | 145 x 205 x 32/80 cm |
| Dimensiune saltea compatibilă | 140 x 200 cm |
Detalii functionale
| Caracteristica | Specificatie |
|---|---|
| Dulapuri | Prevazute cu bara pentru haine si rafturi pentru depozitare |
| Numar total sertare | 5 (4 la dulapuri + 1 la pat) |
| Sertar pat | Sistem de glisare pe role |
| Bara haine | Lungime 36 cm, finisaj cromat |
Detalii pe componente
| Componentă | Detalii |
|---|---|
| Soldat cu bară haine | 1 bucată |
| Soldat cu rafturi | 1 bucată |
| Vitrine | 2 bucăți |
| Pat | 1 bucată |
Dimensiuni generale ansamblu
| Caracteristică | Dimensiuni |
|---|---|
| Lungime | 227 cm |
| Lățime | 51 cm |
| Înălțime | 200 cm |
| Grosime PAL | 1.6 cm |
Dormitorul nu se poate monta pe cealaltă parte (în oglindă).
Salteaua nu este inclusă în preț. Produsul se livrează neasamblat, în pachet, cu schiță de montaj și feroneria necesară.