Durata de livrare: 3-5 zile
Set de mobilier pentru dormitor, cu design modern, realizat din PAL melaminat, în combinație de finisaje Sonoma și Alb. Setul este conceput pentru a oferi atât spații de depozitare bine organizate, cât și funcționalitate practică pentru zona de dormit și zona TV.
Caracteristici generale
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Tip produs | Set mobilă dormitor |
| Utilizat pentru | Dormitor |
| Stil | Modern |
| Culoare | Sonoma/ Alb |
| Finisaj | PAL melaminat 16 mm |
| Stare asamblare | Neasamblat |
| Număr corpuri mobilier/set | 6 |
Materiale
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Material corp | PAL melaminat Sonoma |
| Material front | PAL melaminat Alb + Sonoma |
Dimensiuni corpuri
| Corp | Dimensiuni |
|---|---|
| Pat | 165 x 215 x 35 / 85 cm |
| Noptieră | 45 x 36 x 35 cm |
| Comodă | 90 x 44 x 80 cm |
| Dulap | 80 x 50 x 200 cm |
| Corp superior | 90 x 32 x 60 cm |
Detalii funcționale
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Spațiu TV | 90 x 60 cm |
| Uși | Cant ABS 2 mm |
| Pat | Prevăzut cu 2 sertare pe role |
| Saltea compatibilă | 160 x 200 cm (salteaua nu este inclusă) |
Detalii pe componente
| Componentă | Cantitate |
|---|---|
| Dulap cu rafturi și bară haine | 1 bucată |
| Dulap cu rafturi | 1 bucată |
| Pat 2 persoane | 1 bucată |
| Noptiere | 2 bucăți |
| Comodă | 1 bucată |
| Corp superior | 1 bucată |