Durata de livrare: 3-5 zile
Set de mobilier pentru dormitor, realizat din PAL melaminat, cu design contemporan și finisaj în combinație Alb și Sonoma. Setul este conceput pentru amenajarea funcțională a dormitorului, incluzând corpuri de depozitare și pat, într-o structură compactă și coerentă.
Caracteristici generale
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Stare asamblare | Neasamblat |
| Număr corpuri mobilier/set | 4 |
| Finisaj | Melaminat |
| Culoare | Alb + Sonoma |
Materiale
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Material corp | PAL melaminat |
| Material front | PAL melaminat |
Dimensiuni corpuri
| Corp mobilier | Dimensiuni |
|---|---|
| Soldat cu bară haine (stânga) | Lungime 50 x Adâncime 49 x Înălțime 200 cm |
| Soldat cu rafturi (dreapta) | Lungime 50 x Adâncime 49 x Înălțime 200 cm |
| Vitrină | Lungime 147 x Adâncime 30 x Înălțime 63 cm |
| Pat | Lungime 145 x Adâncime 205 x Înălțime 31 / 80 cm |
Detalii functionale
| Caracteristica | Specificatie |
|---|---|
| Soldat stanga | Prevazut cu bara pentru haine |
| Numar sertare | 2 |
| Bara haine | Cromata |
| Saltea compatibila | 140 x 200 cm (nu este inclusa) |
Detalii pe componente
| Componentă | Detalii |
|---|---|
| Soldat cu bară haine | 1 bucată |
| Soldat cu rafturi | 1 bucată |
| Vitrină | 1 bucată |
| Pat | 1 bucată |