Durata de livrare: 3-5 zile
Pat tapitat pentru dormitor, realizat cu atentie la detalii, ce imbina designul modern cu functionalitatea si durabilitatea. Structura solida din lemn si tapiteria din stofa ofera confort si rezistenta in timp.
Dimensiuni saltea compatibila
| Caracteristica | Dimensiune |
|---|---|
| Dimensiune saltea | 140 x 200 cm |
Dimensiuni gabarit
| Caracteristica | Dimensiune |
|---|---|
| Lungime | 213 cm |
| Latime | 144,5 cm |
| Inaltime | 116,5 cm |
| Inaltime cadru | 42,5 cm |
Materiale
| Componenta | Specificatie |
|---|---|
| Structura | Lemn |
| Tapiterie | Stofa |
| Suport saltea | 14 lamele din lemn |
Informatii suplimentare
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Livrare | Demontat |
| Numar colete | 2 |
| Accesorii incluse | Schita montaj si feronerie |
| Observatie | Pretul nu include salteaua, lenjeria si pernele (doar pentru prezentare) |