Set mobilier living cu design modern, prevăzut cu spațiu TV, polițe și bară pentru haine.
Dimensiuni
| Caracteristică | Dimensiune |
|---|---|
| Lungime | 260 cm |
| Adâncime | 41 cm |
| Înălțime | 194 cm |
| Spațiu TV (L x Î) | 100 x 78 cm |
Componente
| Componentă | Specificație |
|---|---|
| Corp | PAL melaminat Capri |
| Fronturi | PAL melaminat Capri |
Caracteristici
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Polițe | Da |
| Bară haine | Da |
Caracteristici generale
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Tip produs | Set mobilă living |
| Utilizat pentru | Living |
| Stil | Modern |
| Număr corpuri mobilier/set | 1 |
| Număr dulapuri | 1 |
| Număr uși | 6 |
| Număr sertare | 1 |
| Stare asamblare | Neasamblat |
| Finisaj | Melaminat |
| Culoare | K001 |
Detalii material
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Tip fronturi | PAL melaminat 16 mm |
| Material | PAL melaminat 16 mm |
Produsul se livrează în pachete, cu schiță de montaj și feroneria necesară pentru asamblare.