Durata de livrare: 3-5 zile
CARACTERISTICI GENERALE
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Tip produs | Dulap |
| Utilizat pentru | Dormitor / Hol |
| Stil | Modern |
| Culoare | Antracit |
| Stare asamblare | Neasamblat |
MATERIAL ȘI NUANȚE
| Componentă | Material |
|---|---|
| Corp | PAL melaminat Antracit |
| Front | MDF Acril Antracit |
DIMENSIUNI
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Lungime | 150 cm |
| Adâncime | 53 cm |
| Înălțime | 220 cm |
CARACTERISTICI
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Rafturi | Pentru depozitare |
| Bară haine | Inclusă |
| Sertare | Cu sistem de glisare metalic |
Produsul se livrează în pachete, cu schiță de montaj și feroneria necesară pentru asamblare.