Durata de livrare: 3-5 zile
Set mobilier pentru dormitor, realizat din PAL melaminat și fronturi din MDF infoliat, cu finisaj elegant în nuanță de nuc. Include corpuri pentru depozitare haine, rafturi, vitrină și pat, fiind o soluție completă pentru amenajarea dormitorului.
Dimensiuni
| Caracteristică | Dimensiune |
|---|---|
| Lungime totală | 227 cm |
| Adâncime | 51 cm |
| Înălțime | 200 cm |
| Grosime material | 1.6 cm |
Componență
| Componentă | Specificație |
|---|---|
| Corp | PAL melaminat 16 mm |
| Fronturi | MDF infoliat Nuc (folie 3D) |
| Esență lemn | Nuc |
| Finisaj | Melaminat |
| Culoare | Nuc |
| Bară haine | 1 (L = 36 cm) |
| Tip bară | Cromată |
| Rafturi | 11 |
| Saltea | NU este inclusă |
Corpuri
| Corp | Dimensiuni (L x A x Î) | Cantitate |
|---|---|---|
| Soldat cu bară haine (stânga) | 40 x 51 x 200 cm | 1 buc. |
| Soldat cu rafturi (dreapta) | 40 x 51 x 200 cm | 1 buc. |
| Vitrină | 147 x 32 x 63 cm | 1 buc. |
| Pat (saltea 140 x 200 cm) | 145 x 205 x 75 cm | 1 buc. |
Caracteristici generale
| Caracteristică | Detaliu |
|---|---|
| Tip produs | Set mobilă dormitor |
| Utilizat pentru | Dormitor |
| Stil | Clasic |
| Număr corpuri mobilier/set | 4 |
| Număr dulapuri | 2 |
| Număr uși | 4 |
| Număr rafturi | 11 |
| Stare asamblare | Neasamblat |
Informații livrare
Produsul se livrează în pachet (9 colete), împreună cu schița de montaj și feroneria necesară pentru asamblare.