Durata de livrare: 3-5 zile lucratoare
Cuier pentru hol, cu design contemporan, prevazut cu agatatori duble, oglinda, sertare si rafturi pentru depozitare.
Dimensiuni
| Caracteristica | Dimensiune |
|---|---|
| Inaltime | 200 cm |
| Lungime | 100 cm |
| Latime | 34 cm |
| Grosime placa | 1.6 cm |
| Greutate | 67 kg |
Componente si specificatii
| Componenta | Specificatie |
|---|---|
| Usi | Frezate si cantuite Soft |
| Agatatori | 4 duble |
| Oglinda | Da |
| Sertare | 2 |
| Rafturi | 6 |
Detalii material
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Material | PAL melaminat 16 mm |
Produsele se livreaza demontate, ambalate in pachete (2 colete), impreuna cu schita de montaj si feroneria necesara pentru asamblare.