Durata de livrare: 3-5 zile
CARACTERISTICI GENERALE
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Tip produs | Comodă |
| Utilizat pentru | Dormitor / Living |
| Stil | Modern |
| Culoare | Antracit |
| Stare asamblare | Neasamblat |
MATERIAL
| Componentă | Material |
|---|---|
| Corp | PAL melaminat Antracit |
| Front | MDF Acril Antracit |
DIMENSIUNI
| Dimensiune | Valoare |
|---|---|
| Lungime | 120 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Înălțime | 77 cm |
CARACTERISTICI
| Caracteristică | Detalii |
|---|---|
| Sertare | 6 |
| Sistem glisare | Glisiere pe bilă |
Produsul se livrează în pachet, cu schiță de montaj și feroneria necesară pentru asamblare.