Durata de livrare: 3-5 zile
Set de mobilier pentru bucătărie, realizat din PAL melaminat, cu design contemporan și structură funcțională. Corpurile pot fi ordonate în funcție de necesitățile clientului.
Dimensiune
| Caracteristică | Dimensiune |
|---|---|
| Lungime | 260 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 200 cm |
| Dimensiuni set | 260 x 200 x 60 cm |
| Grosime material | 1.6 cm |
Componente
| Componentă | Specificație |
|---|---|
| Corp | PAL melaminat Sonoma |
| Fronturi | PAL melaminat Sonoma + Trufe |
| Finisaj | PAL melaminat |
| Grosime material | 16 mm |
| Culoare | Sonoma + Trufe |
Corpuri
| Corp | Dimensiuni (L x A x Î) | Cantitate |
|---|---|---|
| Corp inferior 80 cm | 80 x 47 x 83 cm | 1 buc. |
| Corp inferior 60 cm | 60 x 47 x 83 cm | 1 buc. |
| Corp inferior 40 cm | 40 x 47 x 83 cm | 1 buc. |
| Mască chiuvetă 80 cm | 80 x 47 x 83 cm | 1 buc. |
| Corp superior 80 cm | 80 x 31 x 60 cm | 2 buc. |
| Corp superior 60 cm | 60 x 31 x 60 cm | 1 buc. |
| Corp superior 40 cm | 40 x 31 x 60 cm | 1 buc. |
Blat
| Element | Dimensiune | Cantitate |
|---|---|---|
| Blat 80 cm | 80 x 60 cm | 1 buc. |
| Blat 60 cm | 60 x 60 cm | 1 buc. |
| Blat 40 cm | 40 x 60 cm | 1 buc. |
| Grosime blat | 2.8 cm | – |
Detalii material
| Caracteristică | Detaliu |
|---|---|
| Tip fronturi | PAL melaminat 16 mm |
| Material | PAL melaminat 16 mm |
| Esență lemn | Stejar |