Durata de livrare: 3-5 zile
Set mobilă bucătărie realizat din PAL melaminat, în combinație Wenge + Mesteacăn, cu design contemporan și compartimentare practică.
Dimensiuni generale
| Caracteristică | Dimensiune |
|---|---|
| Lungime | 200 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Înălțime | 200 cm |
| Dimensiune set | 200 x 200 x 60 cm |
| Grosime material | 1.6 cm |
| Grosime blat | 2.8 cm |
| Dimensiuni blat | 80 x 60 cm / 40 x 60 cm |
Dimensiuni corpuri
| Corp | Dimensiune (L x A x Î) | Cantitate |
|---|---|---|
| Corp inferior 80 | 80 x 47 x 83 cm | 1 buc. |
| Corp inferior 40 | 40 x 47 x 83 cm | 1 buc. |
| Mască chiuvetă 80 | 80 x 47 x 83 cm | 1 buc. |
| Corp superior 80 | 80 x 31 x 60 cm | 2 buc. |
| Corp superior 40 | 40 x 31 x 60 cm | 1 buc. |
Materiale
| Componentă | Specificație |
|---|---|
| Corp | PAL melaminat Wenge |
| Front | PAL melaminat Wenge + Mesteacăn |
| Material | PAL |
| Tip fronturi | PAL |
| Esență lemn | Mesteacăn |
| Finisaj | Laminat |
Caracteristici generale
| Caracteristică | Detaliu |
|---|---|
| Stil | Contemporan |
| Număr corpuri mobilier/set | 6 |
| Număr dulapuri | 6 |
| Număr uși | 9 |
| Număr sertare | 4 |
Produsele se livrează în pachete, cu schiță de montaj și feroneria necesară pentru asamblare.