Set mobilier bucatarie modern, configuratie practica, potrivita pentru spatii medii.
Dimensiuni generale
| Caracteristica | Dimensiune |
|---|---|
| Lungime | 200 cm |
| Adancime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
Configuratie corpuri
| Corp | Dimensiune (L x A x H) | Cantitate |
|---|---|---|
| Corp inferior 80 cu 2 usi | 80 x 49 x 85 cm | 1 buc |
| Corp inferior 40 cu 1 usa + 1 sertar | 40 x 49 x 85 cm | 1 buc |
| Masca chiuveta 80 cu 2 usi | 80 x 49 x 85 cm | 1 buc |
| Corp superior 80 cu 2 usi | 80 x 30 x 60 cm | 1 buc |
| Corp superior 40 cu 1 usa | 40 x 30 x 60 cm | 1 buc |
| Corp superior 80 cu 2 usi cu geam | 80 x 30 x 60 cm | 1 buc |
Blat
| Caracteristica | Dimensiune |
|---|---|
| Dimensiuni blat | 1x 120x60; 1x 80x60 |
| Grosime blat | 2.8 cm |
Chiuveta este doar pentru prezentare (nu este inclusa).
Material
| Componenta | Specificatie |
|---|---|
| CS - Corp/Front | PAL melaminat Alb |
| CI - Corp/Front | PAL melaminat Stejar K003 |
| Grosime material | 16 mm |
Caracteristici generale
| Caracteristica | Detalii |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Numar corpuri mobilier/set | 6 |
| Numar usi | 10 |
| Numar sertare | 1 |
| Finisaj | PAL melaminat 16 mm |
| Culoare | Stejar K003 + Alb |
Informatii livrare
Produsul se livreaza in pachete, cu schita de montaj si feroneria necesara pentru asamblare.