Durata de livrare: 3-5 zile
Set de mobila pentru bucatarie realizat din Pal melaminat, in doua nuante (Wenge si Alb Hacienda), cu design modern si compartimentare practica. Corpurile pot fi ordonate in functie de necesitati.
Dimensiuni
| Caracteristica | Dimensiune |
|---|---|
| Lungime | 200 cm |
| Adancime | 60 cm |
| Inaltime | 200 cm |
| Dimensiune bucatarie | 200 x 60 x 200 cm |
| Lungime totala | 150 - 200 cm |
Componente
| Componenta | Specificatie |
|---|---|
| Corp | Pal melaminat Wenge |
| Fronturi | Pal melaminat Alb Hacienda |
| Material | Pal melaminat |
| Tip blat | Sectionat |
Corpuri
| Corp | Dimensiuni (L x A x I) | Cantitate |
|---|---|---|
| Corp inferior 80 cm | 80 x 47 x 83 cm | 1 buc. |
| Corp inferior 40 cm | 40 x 47 x 83 cm | 1 buc. |
| Masca chiuveta 80 cm | 80 x 47 x 83 cm | 1 buc. |
| Corp superior 80 cm | 80 x 31 x 60 cm | 2 buc. |
| Corp superior 40 cm | 40 x 31 x 60 cm | 1 buc. |
Blat
| Element | Dimensiune | Cantitate |
|---|---|---|
| Blat 80 cm | 80 cm | 2 buc. |
| Blat 40 cm | 40 cm | 1 buc. |
Produsele se livreaza in 9 colete, cu schita de montaj si feroneria necesara pentru asamblare.